As for the link, here you go. Take a read at the instructions just to make sure you understand the process. The instructions have it planned for a liter per salt to facilitate calculations. Most of us have proportionately reduced the quantity because of the expense and also because of the space. 12 litters is a lot!
Here is the link!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLURhKixhjE2hKuK7PaAwuXkxxQeZ4-4VxFZY3FTeT0SThdg/viewform?usp=sf_link
no subject
As for the link, here you go. Take a read at the instructions just to make sure you understand the process. The instructions have it planned for a liter per salt to facilitate calculations. Most of us have proportionately reduced the quantity because of the expense and also because of the space. 12 litters is a lot!
Here is the link! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLURhKixhjE2hKuK7PaAwuXkxxQeZ4-4VxFZY3FTeT0SThdg/viewform?usp=sf_link
It was going for $25 a set, $37 for two sets.